Новини Дрогобича, Львова і України

“Дівчинка нарешті дихає самостійно”: трирічну дитину з Львівщини, хвору на коронавірус, відключили від апарата ШВЛ

У вівторок, 13 жовтня, трирічну дівчинку з Миколаївського району відключили від апарата штучної вентиляції легень. Дитина вже дихає самостійно, повідомила  завідувачка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії львівуської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ Віра Приймакова.

Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посианням на ZAXID.NET

Дівчинка майже місяць була на ШВЛ, її підкоючили до апарата 15 вересня. Лікарі весь цей час боролися за життя маленької пацієнтки, скликади консиліуми, запрошували на консультації провідних дитячих імунологів, інфекціоністів, щоб вибрати оптимальний спосіб лікування дитини. Тривалий час від лікарів надходили тривожні повідомлення – стан дитини вкрай важкий. І їм це, на щастя, вдалося врятувати дитину.

«Від 8 години ранку дівчинка дихає сама. Є позитивна динаміка з боку серцево-судинної і дихальної систем. Дитина справилася з важкою пневмонією. Вона отримує мінімальну кисневу підтримку. Наразі дівчинка ще залишається в реанімації. Вона потребуватиме тривалої реабілітації», ­– каже Віра Приймакова.

За стан цієї дівчинки переживало дуже багато людей. Коли лікарі сказали, що їй потрібна кров, наступного дня 19 донорів з групою крові «4+» здали кров для маленької. Після вливання тромбоцитів стан дитини поволі почав поліпшуватися.

Нагадаємо, дівчинку госпіталізували до лікарні 14 вересня у вкрай важкому стані, з двостороннім запаленням, вираженою дихальною і серцевою недостатністю. Наступного дня її підключили до апарата ШВЛ. У дівчинки був позитивний ПЛР-тест і вона була першою дитиною на Львівщині, яку за період пандемії підключили до апарата ШВЛ.

 

Коментарі закриті.