Новини Дрогобича, Львова і України

Директор однієї з львівських шкіл не рекомендує учням переглядати on line уроки на каналах Медведчука

Директор Львівської школи східних мов та бойових мистецтв “Будокан” Олександр Козловський звернувся до учнів школи та їхніх батьків із закликом не використовувати навчальний контент, який транслюють на каналах, що пов’язують із кумом президента РФ Володимира Путіна Віктором Медведчуком.

Про це повідомляє ТСН.

На Facebook-сторінці школи зазначається, що вчителям заборонено користуватися онлайн-уроками з телеканалів “ZIK”, “112” та “NewsOne”.

“У зв’язку з широко розрекламованою кампанією по впровадженню дистанційного навчання з українськими дітьми “Всеукраїнська школа онлайн” від 6 квітня 2020 року, звертаємо Вашу увагу на проведення on line занять з Вашими дітьми на антиукраїнських каналах Zik, 112 та NewsOne!”, — йдеться в повідомленні.

Через це керівництво школи ухвалило рішення не рекомендувати батькам та дітям використовувати контент зазначених каналів, а вчителям ЛСЗШ “Будокан” заборонити використовувати контент дистанційної освіти на цих каналах під час підготовки власних стрим-уроків, тематичних презентацій та проведення онлайн-занять.

Під дописом десятки схвальних коментарів та слів підтримки за таке рішення.

Коментарі закриті.