Новини Дрогобича, Львова і України

Кива в центрі Києва дякував рядянській армії і переконував, що в західній Україні “вкоренилася фашистська, нацистська ідеологія”

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації “Патріоти – За життя”.

У середу, 28 жовтня, в річницю вигнання нацистських окупантів із України, нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива влаштував постановочну акцію з покладанням квітів у київському парку Вічної Слави, де дякував “радянським солдатам”. Відео з заходу в Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов.

Для акції політик привів до меморіалу членів своєї організації “Патріоти – За життя”. На записі показано, як Кива ходив між рядами чоловіків і ретельно шикував “патріотів” у шеренги. Чоловікам також роздавали квіти для покладання.

Політик на камеру сказав, що прийшов, щоб вшанувати жертв Другої світової війни з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників. “Ми тут, щоб ушанувати пам’ять загиблих, які віддали життя на нашій землі, наших дідів-прадідів, якими ми пишаємося… Це величезне свято, коли наша Батьківщина була звільнена”, – розповів він.

Додамо, що після побудови шеренги Кива вийшов в ефір декількох телеканалів, де виголосив промову, подякувавши “радянським солдатам, які перемогли фашизм”.

Ми ніколи не приймемо фашизм. Мій син виховується в найкращих традиціях. Він пам’ятає й пишається своїм прадідом – героєм Радянського Союзу”, – висловився Кива.

Крім того, він стверджував, що в західних областях України “вкоренилася фашистська, нацистська ідеологія”.

Коментарі закриті.