ЛОДА дала дозвіл: у Львові будуватимуть ще один житловий комплекс біля залізничного вокзалу (ФОТО)

 ЛОДА дала дозвіл: у Львові будуватимуть ще один житловий комплекс біля залізничного вокзалу (ФОТО)

Влада Львіської області дозволила приватній фірмі змінити призначення ділянки “Укрпошти” на вул. Залізничній, 26 у Львові. Її відвели під будівництво готельно-офісного житлового комплексу. Відповідне розпорядження 10 листопада підписав голова ЛОДА Максим Козицький.

Про це повідомляє zaxid.net, пише “Говорить Дрогобиччина”.

Згадана земельна ділянка на вул. Залізничній, 26, площею понад 0,4 га, досі перебувала у постійному користуванні АТ “Укрпошта” – на ній розміщувалися склади, які були в незадовільному стані і вже не використовувалися. Ще навесні цього року ПП “Юридична фірма “Сфінкс” придбала в “Укрпошти” розміщені на цій ділянці старі виробничі приміщення, заплативши за них 18 млн грн.

Відповідно до розпорядження голови ЛОДА, у липні цього року “Укрпошта” подала заяву про добровільну відмову від права постійного користування ділянкою під цими приміщеннями. Відтак ЛОДА надала приватній “Юридичній фірмі “Сфінкс” дозвіл на відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення.

“Надати ПП “Юридична фірма “Сфінкс” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,4256 га (кадастровий номер – 4610136300:01:002:0009, КВЦПЗ – 13.02), що розташована за адресою: м. Львів, вул. Залізнична, 26, із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення на землі громадської забудови для будівництва готельно-офісного житлового комплексу», – йдеться у розпорядженні голови ЛОДА.

Нагадаємо, у Львові роми кидаються під машини.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian