“ЛОДА не дозволяє”: міські автобуси не їздитимуть до наведених пунктів Львіської ОТГ

 “ЛОДА не дозволяє”: міські автобуси не їздитимуть до наведених пунктів Львіської ОТГ

Львівська ОДА не підтримала транспортну схему Львівської ОТГ. За нею міські автобуси мали б курсувати до сіл та містечок, що приєднали до Львова. У ЛОДА не хочуть розривати укладені договори з обласними перевізниками.

Про це повідомляє zaxid.net, пише “Говорить Дрогобиччина”.

Юридично Львівська ОТГ почне діяти з 1 січня 2021 року. Тоді ж міські автобуси, нову схему яких виконком ЛМР затвердив на початку жовтня, мали б поїхати зі Львова у 16 сіл та міст. Нову транспортну схему подали на погодження в ЛОДА, Однак, як повідомив 16 листопада керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів, департамент транспорту Львівської ОДА цю схему не погодив.

“На наш запит ми отримали відмову, аргументовану тим, що ми ще не маєм юридичних повноважень, а також, що в ОДА є підписані договори з перевізниками по цих напрямках, і вони не готові їх достроково розривати.

Плануємо додатково спілкуватися з представниками ЛОДА, можливо вдасться домовитися по певних напрямках, адже маємо активний запит від мешканців Підбірців, бо там немає хорошого сполучення. Відзначу, що по цьому маршруту ми ще в травні зверталися, але теж отримали відмову без аргументації”, – пояснив Орест Олеськів.

Міські автобуси мали поїхати зі Львова до Гряди, Малехова, Волі Гамулецької, Великого Дорошева, Зашкова, Великих і Малих Грибовичів, Гамаліївки, Малих Підлісок, Завадова, Зарудців, Ситихова, Підрясного, Рясне-Руського, Підбірців та Дублян. Деякі маршрути мали продовжити, а до найбільш віддалених сіл планували запустити нові. Вони мали курсувати за такими ж схемами, за якими зараз їздять приміські автобуси цих напрямків.

Нагадаємо, в Україні в транспорті штрафують за їзду без масок.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian