Львівський нічний клуб скасував концерт скандального російського гурту

 Львівський нічний клуб скасував концерт скандального російського гурту

Львівський нічний клуб Malevich скасував концерт російського гурту Faktor-2, який мав відбутися 6 березня через обурення львів’ян у соцмережах.

Про це повідомили на сторінці клубу у Фейсбук.

Концерт мав відбутися 6 березня. Втім після публікації анонсу концерту багатьох львів’ян обурило те, що Львів відвідає гурт, що виступав у Криму. Соліст гурту Ілля Подстрелов занесений до бази «Миротворець». Про це він писав на своїй сторінці в Інстаграм.

Пізніше у клубі пояснили, що Malevich не є організаторами концерту, а лише надає приміщення в оренду під подію. Організовує концерт агенція Malina Booking. Крім цього, кажуть організатори, оригінальний склад гурту розпався, тож зараз фактично є два колективи: Faktor-2, який на чолі з Володимиром та Денисом Панченко гастролює країнами Європи, і Фактор-2 на чолі з Іллею Подстреловим, який виступає в РФ.

Утім сьогодні, 22 січня, у клубі повідомили, що концерт скасували.

«Паралельно з вашими зусиллями, ми теж почали глибше вивчати деталі про гурт, прослідкували їх концертну діяльність і заяви, ними зроблені. Ми дійшли висновку, що не готові приймати в себе цих музикантів. Ми відмовили організаторам в наданні закладу для проведення цього концерту», – зазначили у пресслужбі Malevich.

Додамо, що восени гурт Factor-2 виступав у Вінниці, Харкові та Києві. Гурт заснували у 1999 році в Росії.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian