Новини Дрогобича, Львова і України

Мешканців Львівщини закликають долучитися до молитви за дітей-сиріт

Кожного року, у другу неділю листопада, в Україні за дітей-сиріт моляться представники всіх віросповідань. Така молитва відбуватиметься уже вдесяте.

Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на ЛОДА.

Капелани Центру опіки сиріт Львівської архиєпархії УГКЦ запрошують небайдужих мешканців Львівщини долучитися та попросити у Бога про люблячу сім’ю для кожної такої дитини.

Зокрема, 7 листопада у Ганізонному храмі, що на вул. Театральній, 11 у місті Львові о 18:00 годині відбудеться Божественна літургія, о 18:45 годині – Велика Вечірня, о 19:15 годині Чування.

8 листопада у Храмі святого Миколая, що на вулиці Короленка, 7, о 18:00 годині відбудеться Божественна Літургія, о 19:15 годині Молитва ТЕЗЕ.

«2020 став роком викликів для багатьох родин. Ізоляція через КОВІД-19, обмеження в спілкуванні з рідними, втрата близьких. Але для дітей, які залишені в інтернатних закладах, самотність є постійним стражданням. Ці діти не лише ізольовані від суспільства, але вони не мають найголовнішого –сімейного затишку і тепла. Нам важливо молитися, але також і діяти. Щоб кожна дитина сирота отримала люблячу сім’ю, щоб діти не потрапляли до інтернатів, щоб батьки і держава були свідомі, що дитина – це цінність», – висловив свою підтримку ініціативі Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.

Нагадаємо, що ідея проводити День молитви за сиріт в Україні належить Альянсу «Україна без сиріт».

Як зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, упродовж  цього року в області нову родину знайшли 260 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Коментарі закриті.