На Львівщині очікується різка зміна погоди: комунальники вже готові

 На Львівщині очікується різка зміна погоди: комунальники вже готові

Вже від завтра на Львівщині погіршиться погода. Синоптики прогнозують сніг та ожеледицю. 

Про це повідомляє “Твоє місто”.

За прогнозом Львівського гідрометцентру, 28 листопада на Львівщині передають мокрий сніг та ожеледицю на дорогах. Температуру вдень 1 – 3° тепла. 29 листопада також прогнозують часом сніг та ожеледицю, від 2° морозу до 3° тепла. А 30 листопада – невеликий сніг і температуру, від 4° морозу до 1° тепла.

У Львівській міськраді запевняють, що працівники ШРП та управляючих компаній чергуватимуть вночі, і що техніка готова, щоб посипати вулиці.

“У нас є заготовлено 17 тис м3 протиожеледних засобів – це піскосуміш, сіль і реагенти. Сіллю будемо посипати магістральні дороги. В середньому по районах визначено 8−9 вулиць, які будемо посипати лише сіллю.

Внутрішньоквартальні дороги та підйоми будемо посипати піскосумішшю, а реагенти використовуватимуть у центральній, пішохідній частині міста – пл. Ринок, пр. Свободи та ін”, – розповіла заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

За її словами, у ШРП є 138 одиниць техніки, зокрема, 36 одиниць у режимі чергування. Також є 2 700 двірників і чергові на вихідних працюватимуть у ШРП, в районних адміністраціях.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, синоптики погнозували потепління на півдні України.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian