“Пенсіонерка лежала на підлозі кілька днів”: у Львові патрульні врятували літню жінку

 “Пенсіонерка лежала на підлозі кілька днів”: у Львові патрульні врятували літню жінку

У Львові патрульні врятували літню жінку, яка кілька днів була зачинена в квартирі в не могла підвестися з підлоги. Схвильовані мешканці з будинку на вулиці Кульпарківській викликали патрульних, бо їх сусідка вже два дні не виходить з квартири. 

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина”, посилаючись на пресслужбу патрульної поліції Львівщини.

Спроби патрульних достукатися були марними. Поліцейські прислухалися і почули слабкий стогін. Вони одразу викликали швидку допомогу та загін ДСНС.

Патрульні встановили родичів 78-річної жінки. Одні виявилися за кордоном, а інші у Львові. В базі даних поліцейські з’ясували їхнє місце проживання і скерували туди екіпаж. На жаль, двері ніхто не відчинив.

Тим часом, на місце прибули рятувальники та медики. З-за допомогою спеціального інструменту двері відчинили. Поліцейські зайшовши усередину побачили жінку похилого віку на підлозі.

Усі свідчило про те, що вона там лежала не перший день. Вона була у безпорадному стані, не могла рухатися. Мова її була не чіткою і вона кричала. Жінку негайно шпиталізували.

Патрульні зв’язалися з родичами за кордоном і ті вже повідомили доньці, яка живе у Львові. Жінка одразу приїхала до лікарні.

Нагадаємо, у Львові в жахливій пожежі постраждала жінка.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian