Вчора, 27 липня, о 13:09 год., на трасі М-06 у с. Дубина, Бродівського р-ну, сталася аварія, внаслідок якої дві автівки перетворились на металобрухт. Від отриманих травм дитина 16 років померла у реанімаційному відділені Бродівської ЦРЛ.
Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на “Варта 1”.
Як повідомили у департаменті цивільного захиту населення Львівської ОДА, водій автомобіля “LEXUS RX 350” 48-річний громадянин Франції, під час обгону двох вантажних автомобілів, що рухалися в попутному напрямку, уникаючи зіткнення із зустрічним автомобілем, прийняв вправо на свою смугу, де скоїв зіткнення з автомобілем “ВАЗ 2121 Нива”, яким керував 60-річний мешканець с. Лучківці, Бродівського району, що рухався в попутному напрямку.
Після зіткнення автомобіль “LEXUS RX 350” виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся з автомобілем “RENAULT MAGNUM DXI 460” (сідловий тягач, з причепом), під керуванням мешканця Закарпатської області, 1967 року народження.
“Внаслідок ДТП, водій автомобіля “LEXUS RX 350” та троє пасажирів (серед них двоє дітей, 2004 та 2007 року народження) з травмами різного ступеня важкості доправлені у Бродівську ЦРЛ. Від отриманих травм, дитина, 2004 року народження, померла у реанімаційному відділені Бродівської ЦРЛ.
Водій автомобіля “ВАЗ 2121 Нива” доправлений у Бродівську ЦРЛ, діагноз встановлюється”, — повідомляють у департаменті.
Коментарі закриті.