Новини Дрогобича, Львова і України

Садовий побудує Діснейленд: місце та деталі

На Львівщині, на місці колишніх військових складів планують збудувати дитячий парк розваг, який був би одним із найбільших у Східній Європі. 

Про це пише Zaxid.net, інформує Говорить Дрогобиччина.

У львівській міській раді оголосять архітектурний конкурс на найкращий проект розвитку території в Брюховичах, де колись був склад із боєприпасами. Йдеться про величезну земельну ділянку у лісі в Брюховичах загальною площею 141,1 га.

Садовий побудує Діснейленд для маленьких львів'ян

Раніше тут розміщувалися артилерійські склади Міноборони, зараз територія обгороджена і не використовується. Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 2 квітня прийняв рішення провести архітектурний конкурс, щоб визначити майбутній вигляд цієї ділянки. Тут пропонується облаштувати парк розваг для дітей, простори для сімейного відпочинку та спортивні об’єкти.

Ми говоримо про локацію, де можна вибудувати один з найбільших у Східній Європі дитячий парк розваг. Також спортивні будівлі, які дадуть можливість Львову претендувати на проведення чемпіонатів світу, змагань з Олімпійських ігор. Але все це треба робити зі збереженням зелених насаджень, які там є, щоб не спотворювали унікальний ландшафт”, – розповів мер Львова Андрій Садовий.

Очільник міста також зазначив, що Львівська міськрада готова долучитися до облаштування парку разом із підприємцями та випустити частину міських облігацій.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.