Сьогодні ще двоє людей померли на Львівщині, які були заражені коронавірусом

 Сьогодні ще двоє людей померли на Львівщині, які були заражені коронавірусом

фото ілюстративне

Сьогодні, 15 травня, на Львівщині від коронавірусу померло двоє людей – чоловік і жінка вікової категорії 60+. Вони стали 25 і 26 жертвами інфекції в Львівській області.

Про це повідомляє ЛОДА, пише “Цинічний Львів”.

Перший смертельний випадок стався у Центрі легеневого здоров’я. Покійному чоловікові з Жовківського району було 64 роки. У медичний заклад він поступив 5 травня, а 9 у нього підтвердили коронавірус. У нього були й супутні захворювання: двобічна вірусно-бактеріальна пневмонія, цироз печінки аліментарного генезу. На ШВЛ чоловік  не перебував

А в Львівській обласній інфекційній померла пацієнтка з Стрийського району 1939 р.н., яка  з 5 травня перебувала на лікуванні, проте її діагноз підтвердили лише сьогодні. У жінки були супутні хронічна серцева недостатність і хвороба Паркінсона.

Додамо, за даними львівського обласного лабораторного центру МОЗ України, станом на ранок п’ятниці, 15 травня, на Львівщині офіційно зареєстровано 942 хворих на коронавірус, 38 хворих додалося за минулу добу. Вчора захворювання реєструвалися у 19 мешканців Львова, 8 – Яворівського, 2 – Пустомитівського, 4 – Жовківського, і по одному –Турківського, Городоцького, Мостиського, Кам`янка-Бузького і Буського районів.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian