Новини Дрогобича, Львова і України

Стало відомо, на скільки у Львові зросте вартість проїзду в громадському транспорті

Мерія пропонує підняти тариф на проїзд у маршрутках та електротранспорті міста до 10 грн.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Як відомо, 12 березня відбулися обговорення пропозицій перевізників щодо зміни тарифу. Економічно обґрунтований тариф, на думку перевізників, має становити 14 грн. Однак, зважаючи на думку і фінансові можливості мешканців, мерія пропонує 10 грн на проїзд у автобусах, 10 грн на проїзд в електротранспорті, за умови купівлі квитка у водія, або 9 грн при купівлі квитка в кіосках, та 8 грн 50 коп при купівлі через електронні сервіси.

“Відповідно ми підготували проєкт рішення виконавчого комітету і регуляторний акт на коригування тарифу на проїзд в громадському транспорті. Ці рішення вже розміщені на сайті міської ради. Впродовж 30 днів люди зможуть їх аналізувати і давати свої пропозиції. Після висновку публічних консультацій, рішення буде скероване в Антимонопольний комітет для того, щоб він дав свої висновки. І лише коли будемо мати висновки Антимонопольного комітету, зможемо цей проект рішення виносити на розгляд виконавчого комітету. Відповідно, зміна тарифу може відбутися не швидше як через місяць”, – розповів начальник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Додамо, що наразі у Львові проїзд у маршрутці коштує 7 грн. Такий тариф діє у місті з лютого 2019 року.

Водночас вартість проїзду у електротранспорті становить 6-7 грн:

  • якщо квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки (QR-коди приват 24, SMS квитки, Bluetooth квитки, термінали самообслуговування EasyPay): звичайний – 6 грн, пільговий – 3 грн. Ціна квитка для перевезення багажу – 7 грн
  • якщо квиток придбаний у водія : звичайний – 7 грн, пільговий – 3 грн 50 коп. Ціна квитка для перевезення багажу – 7 грн.

 

 

Коментарі закриті.