Новини Дрогобича, Львова і України

Стало відомо, з яких районів з підозрою на коронавірус звернулися пацієнти у Львівську обласну інфекційну лікарню

На лікуванні в Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває троє дітей.

Про це повідомляє заступник головного лікаря медзакладу Ігор Берник.

За його словами, захворіла дитина віком 1 рік 9 місяців. А з підозрою на інфекцію лежать діти віком 11 та 16 років. Їхній стан – не важкий.

“За останні кілька днів спостерігається збільшення кількості звернень до приймального покою, збільшення госпіталізацій та збільшення кількості пацієнтів з тяжким перебігом захворювання.
За результатами 105 ПЛР-досліджень хворих, обстежених в лікарні, що надійшли протягом минулої доби – 10 позитивних (м.Львів, смт. Івано-Франкове Яворівського р-ну, с. Звенигород Пустомитівського р-ну).
За минулу добу до приймального відділення звернулось – 123 ос., з них госпіталізовано – 18, з яких з підозрою на CоVіd-19 – 12 (хв. з м. Львова, Львів-Винники, м. Стрия, с. Дуліби, с. Добряни Стрийського р-ну, смт. Івано Франкове Яворівського р-ну, смт. Куликів Жовківського р-ну, с. Шоломинь Пустомитівського р-ну) та 6 – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19 (м. Львів, с. Давидів Пустомитівського р-ну).
На ранок в лікарні 114 хв., з них – 83 з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких – 8 – медпрацівники закладів охорони здоров’я м. Львова та області. Також на лікуванні перебуває 3-є дітей (1 – з підтвердженим CоVіd-19, 2 – з підозрою).
Стан хворих у відділеннях від наближеного до середньої тяжкості до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).
У відділенні інтенсивної терапії – 5-ро хворих (всі з підтвердженим Covid-19). На ШВЛ перебуває – 2 пацієнтів (87 та 71 р.), стан критичний, з ускладненнями основного захворювання та рядом супутніх хронічних хвороб). Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.
За вчора виписано з одужанням від CoVid-19 ще 9 пацієнтів, з них – 1 медпрацівник.
Всього з одужанням від CoVid-19 з лікарні виписано 46 чол”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі закриті.