53 людини госпіталізовані з них 9 – у реанімації: ситуація з COVID-19 на Дрогобиччині
За минулу добу 13 випадків COVID-19 підтверджено лабораторно: 1 особа – зі Стебника, 1 особа – з Борислава, 11 осіб – з Дрогобицького району.
Про це повідомили у пресслужбі ДМР.
У КНП «Стебницька міська лікарня» госпіталізовано 5…