За минулу добу на Львівщині втопилося троє людей
На Львівщині 17 серпня втопилося троє людей.
Про це повідомляє "Говорить Дрогобиччина" з посиланням на ЛОДА.
17 серпня о 12:35 год. у м. Дрогобич, по вул. Самбірська, у місцевому ставку аварійно-рятувальною маневреною групою…