Новини Дрогобича, Львова і України

У 2020 році у Львові не буде “Форму видавців” (ПОДРОБИЦІ)

Сьогодні, 19 серпня, стало відомо, що 27 Львівський міжнародний BookForum відбудеться цього року без книжкового ярмарку, а фестиваль пройде в режимі онлайн. 

Про це повідомили на сайті Форуму видавців.

Спочатку організатори планували провести книжковий ярмарок також у режимі онлайн: книжки усіх видавництв розмістити на одному майданчику для онлайн покупок.

“Для організаторів було надзвичайно важливим зберегти книжковий ярмарок, підтримавши українські видавництва, й водночас зробити його зручним, якісним та безпечним для читачів. Цьогорічна модель книжкового ярмарку – компроміс, що міг би допомогти як великим, так і малим видавцям у час кризи.

На жаль, не всі гравці ринку виявились готовими до нового формату. Відмова великих видавців від участі в ярмарку відповідно до запропонованих умов участі робить його неефективним і недоцільним для більшості учасників та відвідувачів”, — повідомили на сайті “Форуму видавців”.

Тому сам книжковий ярмарок у 2020 році скасували, проте 16-20 вересня в онлайн-форматі відбудеться літературний фестиваль.

“Ми організовуємо дві події: книжковий ярмарок і літературний фестиваль BookForum. На початку липня ми анонсували, що BookForum відбудеться в онлайн-форматі і продовжували працювати над форматом проведення книжкового ярмарку.

Але не всім видавництвам підійшли умови розміщення книжок на єдиній платформі, і вони відмовились. Тому ми його скасували. Літературний фестиваль відбудеться. Всі відвідувачі зможуть взяти участь у подіях безпечно”, — зазначила ZAXID.NET прес-секретарка Форуму видавців Марія Кравченко.

Коментарі закриті.