Новини Дрогобича, Львова і України

У Львові ресторатори біля ратуші зняли штани і записали звернення до уряду

У Львові ресторатори у своєрідний спосіб  попросили уряд скасувати карантин “вихідного дня”, але посилити контроль за дотриманням протиепідеміологічних вимог. Вони записали відповідне звернення зі спущеними штанами біля львівської ратуші.

Про це повідомляє zaxid.net.

У відеозверненні взяли участь засновники “Холдингу емоцій !Fest” Андрій Худо та Юрко Назарук, співвласник Театру пива “Правда” Юрій Заставний, власник мережі “Майстерня карамелі” та ресторану Tante Sophie Андрій Дзюбан, власник кав’ярень “Світ кави” Маркіян Бедрій та засновник низки львівських ресторанів Вардкес Арзуманян.

“У час, коли наші простори обладнані всім необхідним, щоб бути безпечними, тисячі людей перебувають у метро, маршрутках, супермаркетах та, зрештою, просто на вулицях без дотримання карантинних вимог і жодного контролю.

І в той час, коли інші країни пропонують реальні плани боротьби з епідемією та роблять реальні кроки, наш уряд вводить карантин вихідного дня, котрий нічого не змінить, лиш уб’є наш бізнес, який ми робили десятиліттями, і вижене тисячі наших людей на вулиці без засобів на прожиття і лікування”, – сказав Андрій Дзюбан.

Ресторатори пропонують скасувати карантин вихідного дня, натомість почати реально, а не показово контролювати виконання безпекових вимог, зокрема дотримання дистанції, носіння масок та кількість пасажирів у транспорті.

“Ми перші закриємось, як тільки знатимемо, що говорити нашим працівникам. Краще закритися зараз, щоб знову відкритися на свята, бо у Львові Різдво не зупинить жоден карантин”, – говорить у відеозверненні Юрій Заставний.

Підприємці кажуть, що згодні на повний локдаун, під час якого заборонять роботу всім установам на два-три тижні. Наприкінці відео ресторатори з’являються у кадрі без штанів.

 

Коментарі закриті.