У Львові розпочалося прощання з режисером Романом Віктюком

 У Львові розпочалося прощання з режисером Романом Віктюком

У Львові розпочалося прощання з Романом Віктюком. Домовину з тілом режисера привезли у театр юного глядача, тут він був актором та режисером.  З 10:00 усі охочі можуть прийти і прощатися з Віктюком.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на 5 Канал.

Як відомо, на 85-му році помер легендарний український і радянський театральний режисер Роман Віктюк. Митець народився у Львові. Був актором та режисером. На його рахунку понад 250 вистав. Віктюк мав звання і народного артиста Росії.

Прощання з Віктюком

Про причину смерті режисера наразі не повідомляють. Однак відомо, що наприкінці жовтня Віктюка госпіталізували до однієї із клінік у Москві для відновлення після перенесеного коронавірусу.

Попри те, що більшу частину життя митець прожив у Росії, він не забував свого українського коріння. Він брав активну участь у культурному і громадському житті України.

Коментуючи в 2014 році ситуацію на Донбасі, Віктюк закликав місцевих жителів вимкнути телевізори, щоб в тиші розібратися в тому, що відбувається, а також рекомендував тим, хто не вважає себе громадянином України, дати країні спокій.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian