У Львові ще одна лікарня лікуватиме хворих на COVID-19

 У Львові ще одна лікарня лікуватиме хворих на COVID-19

У Львові ще одна лікарня прийматиме хворих на коронавірус. Це має бути Львівська клінічна лікарня на залізничному транспорті, що на вул. Огієнка, 5. Розгортати додаткові ліжкомісця обіцяють у випадку погіршення епідеміологічної ситуації у Львівській області.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Як розповів на брифінгу 27 листопада заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, за погіршення епідситуації деякі львівські лікарні можуть повністю перевести на ковідний профіль. Серед таких лікарень – 8-ма міська клінічна лікарня та госпіталь ветеранів у Винниках.

“Проблем у наданні медичної допомоги особам, які потребують госпіталізації із Covid-19, наразі нема. Однак ми внесли пропозиції щодо розширення госпітальної бази. Ці пропозиції погоджені і розглянуті міністром. Тож до лікування хворих залучать іще Львівську клінічну лікарню на залізничному транспорті. Окрім того, Фтизіопульмонологічний центр можна розгорнути до 500 ліжок”, – сказав Іван Собко.

Він додав, що водночас у лікарнях області розширюють кисневу мережу, зокрема понад 64% всіх ліжко-місць, що призначені для лікування хворих на коронавірус, уже оснащені киснем.

“Також виділили з обласного бюджету 1 млн грн Фтизіопульмонологічномуцентру на придбання додаткових концентраторів”, – додав заступник голови ЛОДА.

Зазначимо, що Львівська залізнична лікарня, що на Огієнка, 5, є базовим медцентром на Львівській залізниці. 26 листопада голова правління АТ “Укрзалізниця” Володимир Жмак заявив, що лікарні залізниці готові розпочати госпіталізацію хворих із коронавірусом за умови, що МОЗ виділить їй 82 млн грн на закупівлю необхідного обладнання

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, минулої доби на Львівщині кількість нових випадків коронавірусу знову побила антирекорд.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian