У Львові син зарізав маму і тітку, а тіла викинув у підвал

 У Львові син зарізав маму і тітку, а тіла викинув у підвал

фото ілюстративне

Подвійне вбивство сталося у спальному районі Львова в підвалі багатоповерхівки. Обидві жили у квартирі на першому поверсі. Їх зникнення помітили сусіди, вони і викликали поліцію. Копи почали стукати у квартиру, двері їм ніхто не відчиняв. На те, щоб зайти у помешкання, довелося брати дозвіл в родичів жінок. 

Про це повідомляє ТСН.

У квартирі сидів 23-річний молодик – син і племінник зниклих жінок.  Він розпивав алкоголь, тримав у руках великий ніж, а у помешканні всюди були сліди крові. Слідчі почали пошуки, та зайшли у підвал, там і знайшли тіла. «У ванній кімнаті було виявлено власне цю особу, яка розбивала алкогольні напої, одразу затримали. Свого перебування там він не міг пояснити.  При огляді квартири в одній із кімнат було виявлено люк у підвальне приміщення. Оглянувши підвальне приміщення, було виявлено двох жінок старшого віку з ознаками насильницької смерті», – розповідає інспектор патрульної поліції Юрій Качмар.

Жінкам було 58 та 76 років. Чоловіку висунули підозру у вбивстві рідних. Мотиви поки невідомі. За версією слідства, вбивство він скоїв кілька днів тому, і весь цей час після цього жив у квартирі, сподіваючись, що жінок не знайдуть.

«Він розгульний, а мама з бабцею – нормально, нічого не скажеш. Конфлікти були здебільшого за гроші, що йому мало давали», – розповідають сусіди.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian