У центрі Львова побили активістів та учасників російсько-української війни (ФОТО)

 У центрі Львова побили активістів та учасників російсько-української війни (ФОТО)

Вчора, 16 листопада, близько півночі у Львові на проспекті Свободи троє поліцейських у цивільному одязі напали на ветеранів російсько-української війни та громадських діячів Андрія Мочурада та Віктора Бараника. У постраждалих травми середнього ступеня: зламаний ніс, зламані зуби, численні забої.

Про це повідомляє “Говорить Дрогобиччина”, посилаючись на допис Андрія Мочурада у Фейсбуці.

Зі слів чоловіка, напали на них без жодної причини. А згодом нападники пробували втекти, та при їхньому затриманні вони виявилися діючими працівниками поліції, проте були у цивільному і не показували посвідчень перед нападом.

“Імена “героїв” Цімерман Павло Романович, Вовчик Богдан Тарасович, Остапович Андрій Васильович. Були у Львові на навчанні поліцаїв.

Молодики, навіть у відділку вихвалялись що вони не тверезі, та що їх “відмажуть”, бо вони самі поліція. Чомусь попри нашу не одноразову вимогу, у нападаючих не взяли кров на аналіз вмісту алкоголю чи наркотиків.

У той же час на площі Ринок було з десяток екіпажів поліції, котрі будучи при виконанні, “воювали” з рестораторами та туристами, замість патрулювати”, – пише Андрій Мочурад.

Він додає, що за наявною інформацію, наразі нападників відпустили. “Маєм підростаючих беркутят? Якщо не притиснемо, то не дивуйтесь хто вас битиме на наступному майдані чи під судами”, – підсумував ветеран російсько-української війни.

 

Прошу максимального поширення, триматиму в курсі події. Тег #беркутята

admin

ukUkrainian
ukUkrainian