Новини Дрогобича, Львова і України

“Укрзалізниця” відновлює курсування поїзда Львів – Солотвино: графік руху

Від 22 серпня “Укрзалізниця” відновила новий напрямок зі Львова. Почне курсувати потяг №601/602 до міста Солотвино у Закарпатській області. 

Про це повідомили в пресслужбі “Укрзалізниці”, передає “Говорить Дрогобиччина”.

Зі Львова до Солотвино потяг вирушить від 22 серпня і курсуватиме по парних числах. У зворотному напрямку, із Солотвино, рух буде відновлено з 23 серпня — по непарних числах.

Зупинки поїзд робитиме на таких станціях: Сянки, Ужгород, Чоп, Берегове, Хуст, Тячів та інші. Ознайомитися з усім переліком зупинок поїзда та придбати квитки можна через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Зважаючи на пандемію, у потягах проводять посилену дезінфекцію до та після рейсу. Усі вагони оснащені санітайзерами, яким можуть користуватися пасажири. Працівники залізниці дотримуються усіх протиепідемічних правил та користуються засобами індивідуального захисту.

Перед посадкою пасажир потяга має обов’язково вдягнути маску та пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах.

Як повідомлялося раніше, в Україні можуть запровадити жіночі вагони у потягах.

Коментарі закриті.