Новини Дрогобича, Львова і України

Відомі дитячі книги, які вчать багато чому школярів

Користь читання книг відомих письменників. Який сенс в них закладений.

Якщо прищеплювати дітям любов до читання, то книга незабаром здатна стати їх кращим другом на довгі яскраві вечори. Користь від захоплюючого процесу неоціненна і дуже велика, іноді її недооцінюють. Дитина розширює своє уявлення про навколишній світ, словниковий запас, розвиває логічне та образне мислення, пам’ять, уяву та фантазію. З часом спостерігається краще засвоєння прочитаної інформації. Варто з’ясувати, яка ж книга для дітей позитивно позначиться на формуванні особистісних якостей і світогляду учнів молодшого шкільного віку.

Дитячі книги, які цікаво читати в будь-якому віці

Є ряд творів від відомих письменників, які не втрачають своєї актуальності ніколи.

Віктор Драгунський. «Денискін оповідання»

Добрі, веселі історії читаються дітьми з інтересом і задоволенням. Завдяки своїй майстерності та таланту письменник помічав непомітні речі, знаходив цікаве та незвичайне в самому повсякденному.

Прочитання змістовних оповідань вчить дітей зі сміхом та запалом ставитися до своїх заводним вчинків, які в книзі робить головний герой – спритний хлопчик Дениска. У читачів залишаються світлі та добрі враження від прочитанного оповідання.

Олексій Толстой. «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно»

Це шедевральне творіння вчить хлопчиків і дівчаток уникати сумнівних знайомств, в будь-яких ситуаціях залишатися справедливою людиною, не лінуватися завжди отримувати нові знання. Головна думка полягає в тому, що потрібно старанно вчитися та слухати поради дорослих та освідченних людей.

Ганс Крістіан Андерсен. «Гидке каченя»

Твір вчить тому, що не можна оцінювати людей тільки по їх зовнішності. Під непоказною зовнішньою оболонкою часто ховається добра і чиста душа. Найчастіше перше враження оманливе. Казка дає розуміння того, що не варто боятися бути несхожим на інших. Важливо вірити в себе і бути сильним.

Кейт Дэвис. «Прихований світ людського тіла»

Пізнавальне та інтерактивне видання “Прихований світ людського тіла” дозволяє дізнатися про роботу органів і систем, про людські м’язи, вивчити скелет людини. Наукова інформація представляється цікаво, тому кожній дитині її захоплююче читати.

Микола Носов. «Незнайка на Місяці»

Це найбільш неймовірна частина трилогії, тому даний твір популярно кілька поколінь. У книгу легко і органічно вкладені пригоди головного персонажа з його друзями, характери, знання, мораль.

Коментарі закриті.