ЄС, ОПЗЖ і Слуга народу проголосували за особливий статус Донбасу

 ЄС, ОПЗЖ і Слуга народу проголосували за особливий статус Донбасу

фото ВВС

Верховна рада продовжила на 1 рік дію закону про особливий статуc Донбасу.

Про це повідомляє Українська правда.

Пряма мова спікера Ради Дмитра Разумкова: “320 за. Рішення прийнято. Закон прийнятий в цілому”.

Проти підтримання проєкту закону № 2569 Про внесення зміни до статті 1 закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” проголосувала фракція “Голосу”.

 

Згідно з пояснювальною запискою, законопроєкт спрямований на створення “додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН”.

Законопроєкт у статті 1 закону України “Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” змінює термін дії закону – з 2019 року на 2020 рік.

Закон набере чинності з дня його опублікування.

11 грудня профільний комітет ВР рекомендував парламенту включити до порядку денного на 12 грудня і прийняти законопроєкт, що продовжує дію закону про “особливий статус” Донбасу ще на рік.

Глава фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що необхідність продовження дії закону обумовлена ​​рішенням, прийнятим на нормандської зустрічі.

При цьому, представники фракцій “Голос” Роман Лозинський та “Батьківщини” Олена Шкрум, які входять в комітет, заявили, що їх фракції не будуть голосувати за даний законопроєкт.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian