Новини Дрогобича, Львова і України

А ви любите Лате? Співачка Sowa презентує прем’єру відеокліпу на пісню “Лате”

Свій стиль, своя манера виконання і головне неперевершений вокал –  співачка SOWA впевнено підкорює український шоу бізнес. Кліп на пісню «Лате» – це  ще одна сходинка у кар’єрі для артистки.

   «Робота над цим кліпом стала для мене чимось абсолютно новим та навіть експериментальним. Нові образи, нова знімальна команда, яка побачила мене зовсім з іншої сторони. Самі зйомки відбувались дуже легко та швидко, зізнаюсь чесно, навіть не очікувала на таку командну роботу. Я б це назвала такою своєю фешн історією. Уявіть собі: яскраві образи, цікава сюжетна лінія та в основі всього  наша надзвичайно тепла пісня.

Повірте, вам варто це побачити!!!»

Зйомки відео роботи відбувалися у Києві. Першочерговий акцент робили саме на неординарній ідеї у відео ну і звичайно якості зйомки. 

  Саме тому режисером кліпу став DVIZHON. Він створював відео для Христини Соловій, Олега Скрипки, Піанобоя, KHAYAT багатьох інших українских зірок. 

   «Коли я вперше послухав цю пісню, мені здалось, що замість «лате» в пісні використовується слово «мулате». Це стало поштовхом до ідеї, яку зараз можуть бачити глядачі», – коментує кліпмейкер.

  За словами артистки, вона вже працює над новим синглом та обіцяє інтригувати свого глядача надалі.

Коментарі закриті.