Новини Дрогобича, Львова і України

“Аліні 12 годин робили інтоксикацію, але діагноз був неправильний”: у Харкові через халатність лікарів померла 19-річна дівчина (ФОТО)

У понеділок, 16 грудня, в Харкові померла 19-річна Аліна Приходько, яка після інсульту впала в кому через халатність лікарів.

Про це повідомили на сторінці “Харків 1654” в Facebook. Подробиці трагедії поки невідомі.

Відзначимо, Аліна 9 днів перебувала в комі. Спочатку лікарі припустили, що у дівчини передозування наркотиками, проігнорувавши рідкісний для молоді діагноз. На наступний день після госпіталізації її прооперували, проте врятувати харків’янку не вдалося.

Як пише місцеве видання Vgorode, Аліні Приходько стало погано 8 грудня під час катання на ковзанці.

“Заболіла голова, потім розболілася сильніше. Пішла в туалет і закричала від болю в голові. Сказала подрузі:” Я падаю “- і все, без свідомості по сьогоднішній день, під апаратами”, – розповіла сестра дівчини Аріна. Вона додала, що швидку викликали друзі Приходько.

“Коли її привезли в лікарню, лікарі одразу сказали:” 19 років, молодь. Інтоксикація, наркотики “. Аліні 12 годин робили інтоксикацію, але діагноз був неправильний. І якби їй одразу зробили операцію, було б трохи легше”, – ще вчора розповідала сестра Аліни.

Коментарі закриті.