Новини Дрогобича, Львова і України

В росії стався землетрус магнітудою 6.9 балів (ФОТО)

На росії на Камчатці стався потужний землетрус магнітудою 6,9 бали.  У будинках потріскалися стіни, а з полиць магазинів падали товари.

Про це повідомляють російські Telegram-канали, пише Varta1.com.ua.

Епіцентр підземних поштовхів знаходився за кілька десятків кілометрів від міста Петропавловськ-Камчатський.

Перші поштовхи було зафіксовано в акваторії Авачинської затоки, проте загроза цунамі не оголошувалась. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Зазначається, що епіцентр землетрусу знаходився в акваторії Авачинської затоки – за 44 км від міста Петропавловськ-Камчатський. Сейсмостанція «Петропавловськ» повідомляє, що підземні поштовхи сталися на глибині 100 км. За інформацією місцевого управління МНС, жертв та руйнувань внаслідок стихійного лиха немає.

Однак очевидці землетрусу опублікували безліч відео та фото, які суперечать офіційним заявам МНС.

Так, місцеві жителі повідомляють, що у будинках тремтіли стіни і падали речі з полиць супермаркетів.

Крім того, внаслідок землетрусу на Камчатці у деяких будинках потріскалися стіни.

 

Найбільше підземні поштовхи відчули жителі Петропавловськ-Камчатського, Вілючинська та Єлизовського району. Співробітники МНС проводили евакуацію населення у цій місцевості.

Місцеві жителі скаржаться, що у паніці почали вибігати із будинків. Багато росіян на Камчатці заявили, що зазнали сильного шоку від землетрусу.

«Досі руки тремтять», «Всі молитви згадалися, немовля на руках, жесть», «Я при землетрусі впала», – розповідають місцеві жителі.

У свою чергу Камчатська філія Єдиної геофізичної служби росії повідомила, що найсильніші поштовхи були зафіксовані близько 15:00 3 квітня за місцевим часом. Після цього протягом кількох годин фіксувався землетрус магнітудою від 3,6 до 4,1.

Коментарі закриті.