Біля Львова затримали російську фуру в якій у холодильниках перевозили 4 підлітків (ВІДЕО)

 Біля Львова затримали російську фуру в якій у холодильниках перевозили 4 підлітків (ВІДЕО)

На заправці під Львовом в холодильнику авторефрижератора знайшли чотирьох підлітків-нелегалів. Вантажівка перевозила яблука з Македонії в Росію.

Підлітків в напівпритомному стані виявили близько 23:00 1 лютого. Їх знайшов водій вантажівки під час вимушеної зупинки на АЗС у Гамаліївці. За словами чоловіка, він не знав про людей в рефрижераторі. Оскільки автомобіль був опломбований, водій викликав поліцію і митників.

У холодильнику виявилися четверо хлопців. У двох з них знайшли документи громадян Афганістану, а у інших – взагалі їх не було. Наймолодшому мігранту 15 років, найстаршому – 23. Ще двом хлопцям 16 і 17 років.

Поїздка в холодильнику хлопцям не минула без наслідків – мігранти перебувають у важкому стані. Хлопці отримали сильне переохолодження, і їм допомагають медики.

Також з’ясувалося, що мігранти провели в грузовику більше чотирьох діб. Вони розповіли, що заплатили посереднику по 2000 доларів. За ці гроші їх обіцяли перевезти з Македонії в Німеччину. Хлопці були здивовані, коли опинилися в Україні.

Раніше у Львівській області на контрольно-пропускному пункті прикордонники затримали сімох нелегальних мігрантів з Монголії.

 

admin

ukUkrainian
ukUkrainian