Стало відомо, які у Бориславі відремонтують дороги протягом 2020 року (перелік)

 Стало відомо, які у Бориславі відремонтують дороги протягом 2020 року (перелік)

фото пресслужби БМР

У Бориславі прийнято програму фінансування ремонту доріг міста на 2020 рік.

Відповідно до Програми фінансування робіт, пов’язаних з капітальним та поточним ремонтом доріг м.Борислава на 2020 рік, у місті заплановано відремонтувати дорожнє покриття на 14 вулицях.

“Відповідну Програму було прийнято під час засідання 77 сесії Бориславської міської ради 30 січня 2020 року з метою забезпечення належних умов для руху транспортних засобів та безпеки дорожнього руху на існуючих автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Бориславі”,- передає пресслужба Бориславської міської ради.

Отож, цьогоріч заплановано виконання робіт на вул. Івасюка, Куліша, Дорошенка, Грушевського (від будинку № 20 до будинку № 109), Гірній (від медичного коледжу до перехрестя із вул. Короленка), Ірини Сеник, Січових Стрільців (сама вулиця та перехрестя з вул. Шухевича), В. Великого (в районі будинку № 171; № 177), Коваліва (в районі будинків № 22 та № 26А; в районі будинків №39-41; від будинку № 35 до перехрестя з дорогою на вул. Зеленій), Шухевича, Котляревського (в районі ШБУ-7), Тустановицькій, Героїв ОУН-УПА (від перехрестя з вулицею В.Великого до перехрестя з вулицею М.Грушевського) та Озерній.

Фінансування Програми здійснюватиметься із бюджету розвитку Борислава за рахунок надходжень від продажу земельних ділянок та інших об’єктів комунальної власності та бюджетів вищих рівнів. У новоприйнятому бюджеті Борислава на 2020 рік на капітальний ремонт доріг комунальної власності передбачено кошти в сумі 16 656 956 тис. грн..

Як зауважив головний спеціаліст з технічного нагляду управління житлово-комунального господарства та енегозбереження Богдан Романів, ситуація із виконанням Програми динамічна, тож упродовж року є можливість вносити необхідні зміни.

Також Богдан Михайлович повідомив, що по вул. Івасюка, Куліша, Дорошенка, Грушевського та Гірній уже виконана проєктно-кошторисна документація й проведена експертиза, а по капітальному ремонту на вул. Куліша проведено конкурс на визначення підрядної організації та заключена угода із виконавцем робіт.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian