Новини Дрогобича, Львова і України

“Просять взяти під варту”: прокуратура подала апеляцію на рішення суду для скандального блогера з Дрогобича

Вчора, 1 серпня, прокуратура подала апеляцію на рішення суду та просить запобіжний захід для блогера Мар’яна Чави у вигляді тримання під вартою.

«Оскільки КПК не передбачена заборона на користування інтернетом і її фактично неможливо забезпечити, то ми цим і аргументуємо свою апеляцію. Є ризик, що блогер перебуваючи під домашнім арештом зможе спокійно й надалі займатися своєю діяльністю – це поширення упередженої інформації, що нібито ТЦК СП не існує; перешкоджання діяльності військових, формування хибної думки мас і т.д.. Ми наполягаємо, що через це має бути запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Це виключить ризик, що він й надалі займатиметься своєю діяльністю в інтернеті», – уточнив прокурор.

Раніше, 25 липня Галицький районний суд Львова обрав блогеру Мар’яну Чаві запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Такий запобіжний захід дає ризик того, що блогер й надалі зможе займатися своєю антидержавницькою та антиукраїнською діяльністю.

Служба безпеки кваліфікує діяльність фігуранта, як дії спрямовані на розхитування внутрішньополітичної ситуації в регіоні на користь окупанта:

  • ч.1. ст.114-1 (перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань);
  • ч.2 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, глорифікація її учасників).

Йому загрожує від 5 до 8 років позбавлення волі.

Коментарі закриті.