Новини Дрогобича, Львова і України

Дорога з Трускавця до Дрогобича знову розблокована (ФОТО)

У ніч на понеділок, 25 травня, невідомі самовільно відновили рух перекритою дорогою до Трускавця. Бетонні блоки розсунули біля Сільця, відкрили шлагбаум. Біля готелю «Візит» один з блоків скинули у придорожню канаву. Очевидно терпець водіїв, яким доводиться долати чималі об’їзні шляхи, уривається.

Про це повідомляє сайт Варто – Галицькі новини.

Повідомлення міської ради Трускавця, що дорогу відкриють для легкового транспорту після завершення карантину, у багатьох викликало обурення. Мовляв, яка тоді доцільність у перекритті зараз.

Варто додати, що науковці-геологи Зенон Хевпа, Василь Дяків та Зеновій Варивода у листі до Держ.агентства автодоріг України та Голови ЛОДА  заявили, що нова дорога пролягатиме ще небезпечнішим шляхом.

Нагадаємо, дорогу перекрили, 21 березня, після відповідного рішення комісії ТЕБ і НС Львівщини. Потрапити в Трускавець можна було лише через Стебник чи Борислав, і це викликає незручності для водіїв. Водночас, повідомлялося, що у липні має стартувати будівництво нової дороги Дрогобича до Трускавця в обхід небезпечної зони карстових проваль.

Стежте за н

Коментарі закриті.