Новини Дрогобича, Львова і України

“Катували до смерті, возили в психлікарню”: білоруска розповіла, як силовики вбили її сина

У Білорусі, в місті Гомель, під час акцій протесту силовики жорстоко побили 25-річного Олександра Вихора. На превеликий жаль Олександр Вихор від отриманих травм помер.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Мати покійного Олександра розказала, що син перед смертю зателефонував їй та повідомив, що його затримали.

За словами матері, побитого хлопця спакували в автозак та вивезли. Коли він почав благати про допомогу, його завезли у психлікарню. Там медики, побачивши травми, викликали швидку. Проте Олександра не вдалось врятувати.

Жінка також розповіла, що тіло сина їй відмовились показувати у морзі.

“Саша був в одному з автозаків. Вінне брав участі в акціях. Пішов на побачення з дівчиною. Його спіймали десь у центрі, коли він пересідав в інший транспорт. Він повідомив мені, що його спіймали. І це все. Я шукала його всі ці дні. Мені не дали інформації про нього. Сьогодні мені нарешті сказали, що Саша в морзі”, –  заливається сльозами мати померлого.

“Мені відмовились його показувати, я думаю, що його могли жорстоко побити. Я прошу людей, які були з ним у автозаку, коли вони вийдуть із тюрми – нехай вони розкажуть мені правду! Що там сталося з Сашком. Я просто хочу, щоб люди знали, що ця мерзенна влада вбила мого сина”, – додає жінка.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, Сергій Міхалок прокометував ситуацію в Білорусі.

Коментарі закриті.