Клемники наборні JXB: основні властивості та переваги

 Клемники наборні JXB: основні властивості та переваги

Місце контакту силових проводів вважається найбільш небезпечною ділянкою. За статистикою, 90% аварійних ситуацій виникає внаслідок дефектів та пошкоджень саме на цій ділянці. Щоб забезпечити якісне та надійне з’єднання проводів, сучасні електрики дуже часто застосовують клемники – пристрої, які за якістю, простотою монтажу, доступністю та екологічною безпекою не поступаються пайці. Придбати таке електротехнічне приладдя в величезному асортименті можна в інтернет-магазині 16А.

Підбираємо потрібний клемник

В онлайн-каталозі є можливість вибору моделі для проводів будь-якого розрізу. Сфера застосування клемників дуже широка. Їх використовують під час монтажу освітлювальних приладів, відновлення перебитих в стіні кабелів, встановлення електричної проводки та ін..

Клемник – це діелектричний корпус, в якому знаходиться конструкція з декількох металевих контактів з вузлами фіксації до них проводів. Спеціальний пластик, з якого виготовлено корпус не підтримує горіння, має чудові ізоляційні властивості.

Однією з основних переваг такого електротехнічного пристрою вважається можливість створення надійного з’єднання алюмінієвих та мідних провідників. В клемниках не виникає їх безпосереднього контакту, в результаті чого вони не окислюються, не збільшується опір контакту. Кожний сегмент клемника автономний, за потреби його можна відрізати, що зумовлює зручність використання таких пристроїв та їх універсальність.

Підбираючи необхідний клемник слід враховувати силу струму, який буде проходити через ділянку контакту, а також кількість клем в гребінці.

Розмаїття асортименту, доступна вартість і не тільки.

В інтернет-магазині 16А можна придбати клемник за самою привабливою ціною на вітчизняному ринку. Є можливість вибору якісної продукції з різними параметрами:

  • Нормованим допустимим довготривалим струмом;
  • Кількістю та діаметром з’єднувальних гнізд.

Клемники можуть відрізнятися за кольором фарбування корпусу:

  • Сині – для з’єднання робочих нульових проводів;
  • Сірі – для підключення струмоведучих провідників;
  • Жовто-зелені – захисне заземлення;
  • Червоні – для силових кабелів;
  • Жовті – для сигнальних.

Всі викладені в онлайн-каталозі модифікації мають високі технічні та експлуатаційні характеристики, що гарантовано забезпечать якість та надійність майбутнього електромонтажу.

Джерело: https://16a.com.ua/

admin

ukUkrainian
ukUkrainian