Київський банк захопив терорист з Узбекистану: деталі затримання зловмисника(ФОТО/ВІДЕО)

 Київський банк захопив терорист з Узбекистану: деталі затримання зловмисника(ФОТО/ВІДЕО)

 

У понеділок, 3 серпня, невідомий зловмисник захопив заручників у відділенні «Універсал Банку» у Києві. Пізніше з’ясувалося, що зловмисником виявився 32-річний громадянин Узбекистану Сухроб Карімов.

Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на “Захід.нет”

Як повідомив заступник очільника МВС Антон Геращенко, до поліції зателефонували з відділення «Універсал Банку» (у приміщенні бізнес-центру «Леонардо») та повідомили, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років, який сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію.

ПОГРОЗА ВИБУХОМ У МІСТІ КИЇВ03 серпня, о 12.00, до поліції зателефонувала представниця АТ «Універсал Банк»…

Опубликовано Антоном Геращенко Понедельник, 3 августа 2020 г.

Працівники банківської установи покинули приміщення, а керівниця відділення залишилася за власним бажанням. Чи перебували на той момент в банку клієнти – наразі невідомо.

За попередньою інформацією 32-річного зловмисника звати Карімов Сухроб Рахманович, він є громадянином Узбекистану.

Введено в дію спеціальну поліцейську операцію «Грім». Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

У процесі перемовин терорист вимагав зустрічі з журналістами, яку йому забезпечили. Як пише «Українська правда», поки поліція максимально стягувала сили в центр Києва, журналісти потрапили у відділення банку і поспілкувалися з ним.

Він представився так: «Я – Святий Дух, Господь Бог». Зловмисник також заявив, що є резидентом України і проживає тут «близько 5 років».

На запитання, що в нього сталося, зловмисник відповів: «А Вас усе влаштовує в житті?»

«Та все не так, люди. Україна – це вільна країна, вільна держава, як і в принципі всі інші країни світу. Нещодавно у вас були вибори – ви вибрали “шута”. Зеленський – це Машка, актор, блазень. Він узяв на себе зобов’язання управляти країною, бути вірним, чесним, відданим сином країни і змінити життя українців на краще. За ці півтора року щось змінилося? До нього були стільки президентів – хоч один президент щось змінив? Та їм плювати на народ! Вони до народу ставляться як до худоби. Українці, маючи багату землю, їдуть за кордон, щоб отримати якісь гроші, щоб жити, щоб вижити. Усі президенти (які були до цього – ред.) – вони маріонетки, блазні! Не повинно бути жодного президента. Президенти – це зрадники. Який президент хоч раз заступився за хоч одного громадянина України?» – сказав терорист журналістам.

На запитання, яким тоді має бути управління, якщо немає президента, чоловік відповів:

«Святий дух – загальносвітове: одна людина керує усім світом. Відповідно до закону Бога. Бог же – він один».

Пізніше Геращенко повідомив, що терорист захоплений живим.

«Вибуху не сталося. На місці працюють вибухотехніки. Далі суд і тривале тюремне ув’язнення», – заявив він.

АПДЕЙТЗа попередньою інформацією, особою, яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану – Карімов Сухроб…

Опубликовано Антоном Геращенко Понедельник, 3 августа 2020 г.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian