Новини Дрогобича, Львова і України

“Ліг спати і не прокинувся”: 21-річний син відомого священика помер у Єгипті за загадкових обставин(ФОТО)

У середу, 17 березня, стало відомо про смерть молодого українця в Єгипті. 21-річний тернопільський студент Антон Зінкевич звечора ліг спати і не прокинувся, кажуть його друзі.

Про це інформує “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на ДІЛО.

“Антон Зінкевич з друзями поїхав на відпочинок у Єгипет. Звечора ліг спати і не пробудився. Зранку друзі виявили Антона уже мертвим. Що сталося з молодим хлопцем, поки не відомо”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про транспортування тіла покійного хлопця до України.

“Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, попри все йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика”, – повідомляється на сайті Тернопільського національного педагогічного університету, де навчався хлопець.

Батько Антона, отець Анатолій Зінкевич, був настоятелем тернопільського Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького Української православної церкви. Старший брат митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Очолював ініціативну групу «Почаївській лаврі – статус національної духовної святині» та громадський рух «Українські святині – українському народу». Його серце перестало битися 13 лютого 2019 року.

Як повідомлялося раніше, у Львові від сильних опіків помер молодий хлопець

Коментарі закриті.