Львівські лікарі витягли батарейку зі шлунка 3-річної дитини (фото)

 Львівські лікарі витягли батарейку зі шлунка 3-річної дитини (фото)

Батарейку медики ОХМАТДИТу дістали за допомогою ендоскопа під загальним наркозом. Передає Говорить Дрогобиччина, повідомляє Zaxidnet.

У п’ятницю, 9 жовтня, лікарі львівського ОХМАТДИТу витягли зі шлунка 3-річної мешканки Червонограда батарейку. Сторонній предмет, який маленька пацієнтка проковтнула, вдалося дістати без хірургічного втручання за допомогою ендоскопа.

Фото лікарня ОХМАТДИТ

Як повідомили на сторінці Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ, 3-річна дівчинка проковтнула батарейку і незізнавалася матері, що саме. Вона лише сказала, що щось проковтнула. Коли жінка обстежила кімнату, то помітила, що в настільних вагах бракує однієї плоскої батарейки (схожої на велику таблетку). Жінка вирішила відвезти дитину у лікарню.

Спочатку сторонній предмет у шлунку дитини виявила лікарка-ендоскопістка Марта Лучак.

«Лікарі обійшлися без відкритої операції та з допомогою ендоскопа дістали стороннє тіло. Це не так легко зробити, адже лікарі оперують на відстані, батарейка слизька і вислизає, доводилося робити кілька спроб, щоб її витягнути. Дівчинці пощастило, адже батарейка не встигла наробити біди», – повідомили після успішної операції на сторінці ОХМАТДИТу у Facebook.

Батарейку з шлунка маленької пацієнтки діставала команда лікарів: Андрій Голдрич, Роман Ковальський, Ігор Гримак, Олег Ленів та Світлана Васильченко. Операція завершилася близько 16:30.

«Дівчинку ми прооперували ендоскопічно під загальним наркозом. Батарейку дістали вчасно, вона не встигла зашкодити маленькому шлунку», – розповіла Марта Лучак.

Адже небезпека полягає у тому, що коли дитина ковтає батарейку і її не витягти вчасно, то під дією шлункового соку вона може окислитися та викликати ерозії у слизовій органів травлення.

Зараз із дівчинкою усе добре, проте деякий час вона ще перебуватиме у лікарні під наглядом медиків.

 

admin

ukUkrainian
ukUkrainian