Новини Дрогобича, Львова і України

Молодіжну співачку Jerry Heil розкритикували в мережі через російськомовну пісню (ВІДЕО)

Популярну українську співачку Jerry Heil (Яну Шемаєву) гостро розкритикували в мережі через прем’єру лірик-відео до треку “Блогер”.

Про це повідомляє Obozrevatel.

Користувачів розлютило, що артистка вперше виконала пісню російською мовою. Ролик опубліковано на офіційному YouTube-каналі Jerry Heil.

Багато шанувальників співачки засудили її за те, що вона заспівала російською. На їхню думку, у такий спосіб вона має намір завоювати російський ринок.

Інші ж зазначили, що українською мовою творчість Jerry Heil звучить більш гармонійно та цікаво. Крім того, користувачі вказали, що нова пісня загалом є “бездарною”, а саму дівчину назвали “безпринципною заробітчанкою”.

“Шкода бачити, як цікавий проєкт скотився… Ок, якщо тільки стиль, але перехід на російську заради російського ринку – це жесть. Чергова заробітчанка без принципів…”, – розсердилися коментатори.

“Даєш російськомовне, так тримати!” – із сарказмом додали інші.

“Байдуже на мову, сама робота – відстій, що в музичному плані, що в текстовому, що картинка. Видно, що робота частково з-під палки і висмоктувалася з останніх сил, взагалі не творчо ні краплі”, – також вказали користувачі мережі.

Коментарі закриті.