Новини Дрогобича, Львова і України

МОЗ внесло корективи у карантинні обмеження на період новорічно-різдвяних свят: перші деталі

МОЗ внесло корективи у карантинні обмеження на період новорічно-різдвяних свят.

Про це інформує “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на Захід.нет.

На основі математичного моделювання МОЗ прогнозує збільшення кількості хворих, зокрема, на свята. За його словами, завдяки локдауну, відомство розраховує на ефект 40-50% зниження кількості інфікованих на цей період.

Він нагадав, що 9 грудня на засіданні уряду було ухвалено рішення подовжити карантинні обмеження помаранчевого рівня епіднебезпеки на території усієї країни до 28 лютого, з посиленням обмежень на період з 8 по 24 січня.

За його словами, в Новорічну ніч кафе, барам, ресторанам буде дозволено працювати до 1:00. Дозволяється організація новорічних святкувань без концертів, проведення офіційних спортивних заходів без глядачів.

З 1 січня буде продовжено роботу закладів громадського харчування до 23 години (зараз до 22:00) із забороною розрахункових операцій після 22 години.

Не дозволятиметься діяльність непродовольчих ринків, відвідування закладів освіти, крім дитсадків.

Водночас в період з 8 січня 2021 року до 00:00 годин 25 січня на території України діятимуть посилені карантинні заходи. Обмеження стосуватимуться роботи закладів громадського харчування (крім адресної доставки замовлень та замовлень на винос), розважальних закладів, закладів торгівлі непродовольчими товарами; роботи закладів культури і проведення культурних масових заходів.

Нагадаємо, що коронавірус на Львівщині рвонув вгору.

Коментарі закриті.