Новини Дрогобича, Львова і України

На Львівщині поліцейські почали активні перевірки закладів на дотримання маскового режиму (ФОТО)

На Львівщині через погіршення епідеміологічної ситуації правоохоронці проводять перевірки транспорту і громадських закладів на дотримання маскового режиму.

Про це повідомляє ГУ НП у Львівській області.

Поліцейські Львівщини спільно з представниками органів місцевого самоврядування та працівниками Держпродспоживслужби проводять рейди з метою перевірки дотримання карантинних обмежень у Львові та області.

Правоохоронці проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з керівниками суб’єктів господарювання і перевізниками, а якщо порушники не реагують на зауваження, притягують їх до передбаченої Законом відповідальності.

Так, від 1 листопада  поліцейські Львівщини склали 386 адміністративних протоколів за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні порушення. Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян,  на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усього від початку запровадження карантинних обмежень  (11 березня 2020 року)  правоохоронці  Львівщини виявили 3129 фактів порушення карантинних вимог та склали адмінпротоколів:
–  на підприємців (кафе, ресторани, бари та інші) – 292;
–  на перевізників – 559;
–  на посадових осіб ринків – 26.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, у Дрогобичі не працює жоден апарат КТ.

Коментарі закриті.