Новини Дрогобича, Львова і України

“Не хочемо вірити, що могло трапитись щось погане”: на Львівщині майже тиждень шукають молоду маму двох діток(ФОТО)

У неділю, 18 квітня, у селі Верхне Синьовидне на Сколівщині, що тепер належить до Стрийського району зникла жінка. 35-річна Ірина Заревич вийшла з дому та досі не повернулась.

Інформує “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на ЛМН.

Про зникнення жінки повідомили місцеві поліцейські. Кажуть, що докладають усіх зусиль, аби якнайшвидше її знайти, проте просять усіх, кому що-небудь відомо про місце перебування жінки телефонувати до правоохоронців.

Жінка зростом 165-170 см, середньої тілобудови. Була одягнута в чорну куртку з капюшоном, чорні лосіни та чорні кросівки.

Має чорне волосся, ніс прямий, губи тонкі. З собою мала мобільний телефон з номерами SIM-карток +380934894743, +380731847434.

«Чекають майже тиждень»: на Сколівщині шукають молоду жінку

«Ірина працювала у супермаркеті. Завжди така привітна, ввічлива. Має двох діток, вони на неї дуже чекають. Не хочемо вірити, що могло трапитись щось погане, сподіваємось, знайдеться», – розповідає LMN Наталія зі Сколівщини.

Інформацію про місце знаходження жінки просять повідомляти поліцейським за телефоном 102 або (251) 2-13-41, 2-15-40. Чергова частина розташована у місті Сколе за адресою вулиця І.Франка 3.

Leave A Reply

Your email address will not be published.