Новини Дрогобича, Львова і України

Опачани вітають сільську голову Шагур Ганну Михайлівну з ювілеєм

Сьогодні багаторічній сільській голові Шагур Ганні Михайлівні виповнюється 70 років. 

Від імені колективу Народного дому села Опака вітаємо нашого сільського голову п. Шагур Ганну Михайлівну із ювілеєм від Дня народження.

Сердечно вітаємо Вас, з чудовим, щасливим ювілеєм, кажуть, що люди, які народжуються весною мають теплу, щиру душу, багато любові і добра.

Ви завжди йдете до людей із добрим відкритим серцем, розумінням їхніх проблем, завжди уважно вислухаєте, порадите і порадієте за кожного з нас. Хороший керівник, добрий організатор, чуйний і щирий порадник. Ви, заслужили велику повагу і шану серед нашого колективу, а особливо серед односельчан. Село змінилося завдяки Вашій турботі. Вас поважають, як прекрасного керівника, господаря, організатора.

Новозбудована церква, яка стала окрасою нашого села, Красується нова дорога. Збудовано та відремонтовано багато мостів. У нас є база відпочинку “Смерічка” та райський куточок ”Форельник Опачка”. До нас їдуть відпочивати з усіх куточків України, милуватися прекрасною природою. Молоді люди залишаються у селі, даєте можливість їм будувати житлові будинки. Всього не опишеш бо зроблено дуже багато.

Дбаєте про культуру і самі берете участь у художній самодіяльності. Ви відвідуєте і берете участь у різних заходах, які проводять працівники культури.

Ви народились в цю пору року весною, коли все цвіте, все починає оживати, саме тоді весна дарує багато почуттів, які надихають і дають впевненості у тому, що життя –прекрасне і воно варте того, щоб жити.

Прийміть від нас вітання щирі,

Хай оминає Вас журба,

Хай кожен день несе від нині

Для Вас міх щастя і добра.

Хай кожен день і кожну мить

Ваш ревний труд Господь благословляє,

В душі нехай Божественна мелодія звучить,

А хор Ангельський Вам многих літ співає!

Редакція інтернет видання “Говорить Дрогобиччина” приєднюється до вітань, та бажає Ганні Михайлівні довгих і щасливих літ життя.

 

 

Коментарі закриті.