Новини Дрогобича, Львова і України

“Паша тебе терпіти не міг”: мати покійного Павліка емоційно звернулася до молодої дружини співака

Колишня дружина українського співака Віктора Павліка Лариса Созаєва різко звернулася до молодої дружини співака через її образ. Варто додати, що зовсім недавно помер син Лариси Созаєвої і Віктора Павліка. Причиною смерті Павла Павліка був рак кісток.

Про це повідляє “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на ТСН.

На сторінці у Facebook колишня дружина Віктора Павліка опублікувала відео, на яких концертна директорка Віктора Катерина Реп’яхова, одягнена у чорну сукню, розмірковує щодо втрати Павла та поведінки музиканта.

“Ми повинні ще комусь доводити, що нам дійсно погано, що Віктору погано. Тобто він повинен поводитися себе так, щоб хтось не подумав “А раптом йому не погано”. Розумієте, в чому абсурд?” – говорить на відео Катерина Реп’яхова.

У відповідь на це Созаєва емоційно висловилася, зазначивши, щоб Реп’яхова “зняла чорний одяг і не ганьбилася”.

“Я тобі дозволяю прямо зараз офіційно радіти і веселитися, бо до мого горя ти не маєш жодного стосунку. Паша тебе терпіти не міг! Знімай чорний одяг і живи так, як ти жила весь цей час! Не ганьбися!” – зазначає Лариса Созаєва.

Але за деякий час Созаєва видалила пост зі своєї сторінки.

Нагадаємо, що нещодавно відомий український співак Віктор Павлік опублікував у соцмережах зворушливе відео про свого сина Павла.

Коментарі закриті.