Новини Дрогобича, Львова і України

“Плювок в обличчя ветеранам АТО”: у Львові російський гурт влаштує концерт “Big Russian Night”

6 березня у львівському клубі “Малевич” відбудеться концерт скандального російського гурту “Faktor-2”.

Про це повідомляє Tetyana Shvydchenko у фейсбук.

Про даний концерт вона пише наступне:

“Львів, Вінниця, Харків – три міста, які раді вітати концерти російського гурту “Фактор 2” («Скажи красавица, чего не нравится», «Война», «Шалава»). Кажуть, цей гурт був популярний на початку 2000-х. Потім він розпався на дві частини, які їздять по Росії та окупованих нею територіях, також відвідують країни колишньої СНД та любителів російської попмузики в Європі. Обидві частини гурту як дві голови гербу РФ – мають спільну ідейну основу та святкують спільний ювілей з палкими подяками один одному.

Факт, що російський гурт співатиме в Україні, сам по собі викликає обурення. Але окремі деталі роблять ситуацію ще цікавішою для The Security Service of Ukraine:

🔴 соліст однієї частини гурту Ілля Подстрєлов рекламує росіянам “Крим наш”, який “всєго в 2-х часах польота от Москви”. А якщо краще пошукати в гуглі, то можна послухати його звернення до Путіна у віршах зі словами “Путін, гдє же ти наш государь?”. Думаю, про концерти в Криму і так зрозуміло.

🔴 в інстаграмі цього гурту написали, що на львівському концерті вони влаштують Big Russian Night, а львів’яни Malevich Night Club \ Малевич нічний клуб Львів чомусь посоромилися і прибрали з афіші цей ньюанс. Але не посоромилися назвати солістів гурту героями свого часу і взагалі щедро їх розхвалили.”

Що цікаво, львівський клуб “Малевич” досить цікаво відповів на те, що в них виступатиме російський гурт:

“‼️‼️Шановні львів’яни і громадо міста, офіційна позиція клубу Малевич відносно події, яка викликала стільки емоцій, а саме концерту групи Faktor-2, наступна:

1. Ми не є організаторами концерту цієї групи. Якщо Ви уважно читаєте афіші клубу, там завжди жирним шрифтом вказано безпосереднього організатора заходу. В даному випадку, ми надаємо приміщення клубу в оренду для проведення події великій німецькій Букінг Агенції Malina Booking (http://malina-booking.com/de/index.html). Квитковим оператором є Gastroli.ua.
2. Долучаємо представників Malina Booking та Gastroli.ua до нашої розмови.
3. Ми долучаємо до посту офіційний лист від Malina Booking, де є чітке пояснення і підтвердження того, що ця група не є в списку СБУ та не гастролювала на заборонених територіях.
4. Проблема виникла через Вашу НЕУВАЖНІСТЬ! Існує ДВІ ГРУПИ з однаковою назвою. І саме група Фактор 2 – назва КИРИЛИЦЕЮ є тою самою групою, що гастролювала на тимчасово окупованих територіях. Тобто фактично Ви ПЕРЕПЛУТАЛИ!!!!
5. Також, хочемо сказати, що той формат спілкування, який Ви обрали для Вашого обурення (а саме нецензурна лексика, погрози спалити, наклеп і образи) для нас є дивним!! Тому що це яскраво демонструє Ваше істинне обличчя і Ваш низький рівень культури на весь Львів і на всю Україну!
6. Крім того, публічні заклики спалити і таке інше – вже несуть за собою кримінальну відповідальність!
7. Однак! Ми щиро дякуємо всім Вам за уважність і за те, що тримаєте руку на пульсі!”

Звичайно свідомі мешканці швидко відреагували на цю банальну відповідь, адже зайшовши на сторінки соцмереж гурту можна чітко окреслити їхню проросійську позицію і дружній звязок з другою частиною гурту, яка виступає на окупованих територіях. До прикладу долучаємо наступні скріни:

На цьому скріні ми бачимо, як представник одної частини гурту щиро дякує іншому представнику гурту Faktor-2.

Також ми бачимо, як представник гурту публікує такі цинічні фото з картою, де Крим входить до територій Росії!!!

А це одна з афіш гурту…

А ось такі цікаві коментарі залишають на сторінці клубу “Малевич” у фейсбук.

Цікаво як відреагують на цей концерт представники ветеранських спілок і патріотичні організації?

Коментарі закриті.