Новини Дрогобича, Львова і України

“Поховали у весільній сукні”: зі сльозами на очах попрощалися з дівчиною, яку на Майдані Незалежності збив джип

Зовсім недавно ми всі стали свідками жахливої аварії на Майдані Незалежності у Києві. Тоді водій Land Rover наїхав на швидкості на людей, дві жінки загинуло. Серед них і молода дівчина Алла з Вінницької області. Дівчина приїхала відвідати Києво-Печерську Лавру, а потрапила в біду.

30-річну Аллу поховали у селі Прибузьке, що на Вінничині поруч з братом. Батьки дівчини залишились самі.

Подруга загиблої Ліана Протасевич розповіла розповіла виданню “Вінниця.info”, що Алла була доброю, життєрадісною і світлою людиною, завжди всім допомагала.

“Алла – віруюча людина. Того дня вона їздила в Київ, щоб відвідати Лавру. Це було 30 жовтня. Вшановували пам’ять Матушки Аліпії. У цей день Алла їздила у храм. Їхала радісна, для неї це було свято. О 14:00 годині вона подзвонила мамі: “Я вийшла з собору піду ще в Лавру”… Я не знаю, ходила вона, чи ні. Не знаю, як вона опинилась на Хрещатику. Можливо, вона щось купувала… Ніхто не знає”, – говорить Ліана про день, коли сталася ця жалива подія.

Ліана дружила з Алою з дитинства. Подруги ще зі школи допомагали сиротам, відвідували дитячий будинок.

“Ми виросли разом. Разом ходили у дитсадок, в школі сиділи за однією партою. Завжди підтримували зв’язок. Востаннє разом святкували день народженні Алли. 22 вересня в неї був ювілей – 30 років. Потім ще ходили на прогулянки і в кіно. Кілька днів ми не бачились. Але постійно зідзвонювались і переписувались в меседжері, бо Алла працювала під час виборів. У своєму районі на вулиці Коріатовичів роздавала агітаційні листівки. Ми мали зустрітись, але так і не зустрілись…”, – згадує Ліана.

Ліана також розповіла, що Алла була одна в батьків.

“Батьки пенсіонери. Усі господарські справи були на дівчині. Мати казала: “Алла – мої руки і ноги”. У родині був ще хлопчик, але помер за три дні після народження. Аллу поховалии біля братика в Прибузькому. Ховали у весільній сукні. Було дуже багато людей. Однокласники прийшли. Ми нечасто збирались, і тут такий привід…”, – додає Ліана.

Подруга дівчини хоче, щоб було по справедливості, щоб розслідування було чесним, “а не так, аби справу закрити”.

“Якщо в винуватця ДТП проблеми зі здоров’ям, то чого було сідати за кермо? Важко змиритись з цим усим…”, – зазначає подруга загиблої.

Коментарі закриті.