Новини Дрогобича, Львова і України

Самбірщина в ізоляції: один з районів Львівщини опинився в червоній зоні карантину

Згідно з новим поділом на зони карантину Самбірський район Львівської області опинився в червоній зоні. Через це “Укрзалізниця” скасує низку поїздів та зупинку на залізничній станції райцентру.

Про це повідомляє “4 студія”.

З понеділка, 17 серпня, на кількох залізничних станціях: Самбір, Дубно та Клевань буде здійсню ватися тільки висадка пасажирів, без посадки.

За рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на трьох залізничних станціях – Самбір, Дубно та Клевань з 17 серпня здійснюватиметься лише висадка пасажирів (без посадки).

Також з цих станцій не продаватимуться квитки на 6 пар поїздів:

№98/97 Ковель— Київ,

№49/50 Київ —Трускавець,

№45/46 Ужгород —Лисичанськ,

№231/232 Івано-Франківськ — Генічеськ,

№217/218 Київ —Рахів,

№743/744 Київ —Львів.

Як зазначається, пасажири, які захочуть відмовитися від поїздки через закриття цих станцій для посадки, зможуть повернути проїзні документи зі 100% відшкодуванням вартості через залізничні каси або інтернет.

Нагадаємо, що в Україні до цього дня діє адаптивний карантин, який спрямований на те, щоб зупинити поширення небезпечного захворювання. У зв’язку з цим вся територія країни умовно поділена на чотири зони в залежності від кількості заражених людей на 100 тисяч чоловік.

Як раніше писала “Говорить Дрогобиччина”, з понеділка в Україні діятиме нове епідеміологічне зонування.

Коментарі закриті.