Смерть українця від рук польської поліції: відомі результати першої експертизи

 Смерть українця від рук польської поліції: відомі результати першої експертизи

Окружна прокуратура в Лодзі вже має попередні результати експертизи крові громадянина України, який помер під час затримання після застосування електрошокера. Згідно з отриманими даними, 44-річний українець не був під впливом алкоголю.

Про це пише “Говорить Дрогобиччина” з посиланням на Форпост.

Водночас слідчі ще чекають результати іншої експертизи, яка має дати відповідь на запитання, чи був чоловік під впливом наркотиків або психотропних речовин.

Нагадаємо, громадянин України приїхав до Польщі 11 листопада на роботу на будівництві. Спочатку він повинен був сидіти вдома на карантині в Бжезинскому повіті (Лодзьке воєводство), однак порушив цю умову. У ніч з 15 на 16 листопада він проникнув у чужий двір, стукав по вікнах будинку та у двері, після чого господарі викликали поліцію.

Зі слів правоохоронців, порушник поводився агресивно й кидав у бік правоохоронців різні предмети, а на додачу дістав ножа й спробував напасти з ним на поліцейського. Аби заспокоїти чоловіка, правоохоронці застосували сльозогінний газ, однак результатів це не принесло. Тоді в хід пішов електрошокер.

Коли на українця все ж наділи наручники, йому різко погіршало. Спроби надати медичну допомогу виявилися марними: чоловік швидко помер.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian