Новини Дрогобича, Львова і України

SOPHIE – учасниця гурту “ED’ANGE” чуттєво переспівала пісню Billie Eilish “No time to die”

Учасниця проекту “ED’ANGE” – SOPHIE ділиться з шанувальниками чуттєвим кавером на пісню Billie Eilish “No time to die”.

Дівчина вирішила відійти від танцювальних треків, які, зазвичай, виконує “ED’ANGE”, та спробувати себе в ліричному жанрі, переспівавши пісню улюбленої співачки.

“SOPHIE дуже глибоко відчуває ліричні пісні,- каже продюсер Лілія.- Хоча ми найчастіше працюємо в танцювальному клубному стилі, і всі наші авторські пісні є в стилі Disco pop& Deep house, але цей кавер на пісню Billie Eilish нас підкорив. У ньому особливо чуттєво звучить голос SOPHIE, який передає весь спектр душевних переживань, пов’язаних з цією піснею та мелодією.
Також зараз плануємо відзняти MOOD відео на цю композицію. У ролі режисера буде сама SOPHIE. У неї є безліч неймовірних ідей, які хотілося б втілити. Тому слідкуєте за творчістю дівчини,щоб не пропустити прем’єру”.

Співачка вибрала цю пісню, бо саме вона допомагає “оголити” свою душу перед слухачами, передати всі переживання та емоції, які відчула дівчина.

“No Time to Die” – пісня про те, що безхмарне існування – зовсім не благо.  
Усі труднощі на шляху лише роблять нас сильнішими.  Ми маємо вірити і довіряти, навіть якщо були обмануті  «і раз, і другий».
“No Time to Die”, час жити…все попереду, і лише найкраще,” – розповідає SOPHIE.

https://youtu.be/MyTIck_lOnI

Коментарі закриті.