Співачка Lilu представила яскравий ремікс на свій хіт “Лірика”

 Співачка Lilu представила яскравий ремікс на свій хіт “Лірика”

Оригінальна версія треку і кліп до пісні вийшов ще в березні до введення карантину. Зараз же настав час дати пісні нове дихання. Саме тому Lilu об’єднала спільні зусилля з діджеєм Oleg Novosad, який додав електронне звучання репертуару артистки.

Пісня під назвою “Лірика” була написана під впливом сильних емоцій, які виникають в період бурхливих відносин між чоловіком і жінкою. Саме цей настрій авторів збіглося з емоційним стан співачки, тому вона, не вагаючись, вирішила взяти цю пісню в свій репертуар.

“У моїй пісні відбивається справжнісінька реальне життя, адже для деяких з нас – відносини це як ковток свіжого повітря, це тремтіння в колінах, це віддавати, нічого не чекаючи взамін. А ось для іншої людини – це чергова «рекламна пауза», то, що тішить самолюбство і те, що є відмінною «їжею» для задоволення власних комплексів. У відносинах, як і в грі в одні ворота, ніколи не буває переможців, тільки ті, хто програв”, – коментує прем’єру реміксу Lilu.

Над реміксом пісні “Лірика”, яка зазвучала вперше навесні 2020 року, працював музичний продюсер і іменитий діджей Oleg Novosad. Любителі електронної музики знають його як автора композиції “Power On”, що вийшла у вересні.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian