Статистика недужих та померлих на COVID-19 на Дрогобиччині

 Статистика недужих та померлих на COVID-19 на Дрогобиччині
Інформацію щодо динаміки захворюваності на COVID-19 у містах агломерації та Дрогобицькому районі повідомили у Міжрегіональному координаційному штабі протидії коронавірусу на Дрогобиччині.

Протягом доби 14 вересня 2020 року на Дрогобичині зафіксовано 4 нових випадки захворювання на COVID-19, 1 особа померла, 4 особи видужали від коронавірусу – повторний ПЛР-тест не показав наявності вірусу в організмі. Це оперативна інформація Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині – повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

Повідомляється, що учора 1 випадок COVID-19 було лабораторно підтверджено у Дрогобичі іще один випадок – у Трускавці, два випадки – у Дрогобицькому районі.

У КНП ДМР «Стебницька міська лікарня» повідомляють про те, що на лікуванні із приводу COVID-19 станом на ранок 15 вересня 2020 року перебуває 88 пацієнтів, із яких 16 – у реанімаційному відділенні. Протягом 14 вересня 2020 року до лікарні госпіталізували 6 осіб. Зафіксовано 4 випадки одужання від COVID-19.

admin

ukUkrainian
ukUkrainian